Portrétní fotografie

U portrétní fotografie klademe důraz na svěží a moderní styl s citem pro detail a jednoduchost.

Jak se připravit na portrétní focení?

Složitost příprav záleží nejvíce na Vás a na Vaší představě o výsledné fotografii. Nejdůležitější je přijít na focení odpočinuti a v dobré náladě. Přemýšlejte nad barevným sladěním Vašeho oblečení.Volbu konkrétního stylu oblečení necháme samozřejmě na Vás, ať však zvolíte formální, společenský či sportovní styl, oblečení by mělo odpovídat duchu a záměru Vašich fotografií. Výběr oblečení nepodceňujte. Podle toho, jak se budete cítit, budete na fotografiích i vypadat. Bývá však pravidlem, že jednodušší barvy na fotografiích působí lépe. Především vybírejte oblečení ve kterém se cítítě seběvědomě a pohodlně.

Úkolem líčení není konkurovat šatům ani účesu, ale umocnit Vaše přednosti a vyzdvihnout Vaši přirozenou krásu. Proto opět líčení volte tak aby jste se v něm cítila příjemně. Berte ovšem na vědomí, že make-up by při fotografování měl být o něco výraznější než na běžné nošení.

Pokud si v této oblasti nejste moc jistá tak Vám zajistíme vizážistku, která ma s fotolíčením zkušenosti. Naši fotografové jsou skuteční profesionálové s mnohaletými zkušenostmi, kteří vědí, jak dosáhnout těch nejkrásnějších fotografií a s citem Vás povedou tím správným směrem a v takovém tempu, jež Vám bude nejlépe vyhovovat.