Velkoformátový tisk

KAPA desky a laminace

Tato forma prezentování fotografií je vhodná i pro velmi velké formáty fotografií, protože díky používaným gatorfoamovým pryskyřicovým deskám bude fotografie lehká. Laminace se provádí za studena, pomocí dvou přítlakových válců v absolutně bezprašném prostředí. Fotografie se na desce překrývá laminační fólií, která obsahuje UV filtr, díky kterému budou barvy zachovány několik desítek let.

  1. Na desku nalepíme pevnou, oboustrannou lepicí pásku. Poté opatrně přiložíme fotografii a několikrát projedeme laminátorem, kvůli dokonalému přilnutí fotografie. Poté přelepíme fotografii folií a opět několikrát projedeme laminátorem.
  2. Poté co je laminace dokončena se z fotografie oříznou přebytky desky a fólie a fotografie je připravena na cestu k zákazníkovi. Do každé zakázky ke kapadesce přidáváme i háček na pověšení na zeď.
  3. Kapadesky se mohou dát i do rámu a díky odolné fólii, kterou jsou fotografie chráněné, už není třeba nechat fotografii zasklívat. Což pozitivně ovlivňuje nejen finanční náklady, ale rovněž i celkovou váhu obrazu a bezpečnost (při rozbití obrazu nebude v dětských pokojích napadané sklo).